Opcje przeglądania
Dostępność
Nowość
Promocja

W naszej ofercie dostępne okleiniarki różnią się przede wszystkim zakresem zastosowań i możliwościami. Modele podstawowe przeznaczone są do niewielkich zakładów produkcyjnych, w których automatyzacja nie jest wymagana. Natomiast do zakładów, w których szybkość i precyzja jest priorytetem, najlepiej sprawdzają się urządzenia w pełni automatyczne i umożliwiające wykańczanie krawędzi nie tylko w przypadku elementów prostoliniowych, ale również tych krzywoliniowych. Kontrola pracy okleiniarek automatycznych jest bardzo wygodna i odbywa się za pośrednictwem elektronicznego sterownika.

 

Dostępne w naszym asortymencie urządzenia są , wydajne i charakteryzują się wysoką trwałością, mogą służyć przez długi czas użytkowania. Poszczególne modele różnią się parametrami, dzięki czemu są w stanie sprostać różnorodnym potrzebom.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Do czego służą okleiniarki prostoliniowe?

Okleiniarki prostoliniowe odpowiadają za przelotowe okleinowanie elementów. W tym za wstępne frezowanie krawędzi, odpowiednie prowadzenie i dociskanie materiału, precyzyjne przyklejanie obrzeży z rolki lub pasków, a także dokładne dozowanie kleju jako spoiny oraz obróbkę naddatków obrzeża z długości i grubości elementów. Zapewniają również obróbkę wykańczająco-estetyczną. To najlepszy sposób na zwiększenie wydajności seryjnej produkcji elementów z materiałów drewnopochodnych lub drewnianych w meblarstwie i nie tylko. 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

577 501 525

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl