Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Głębokościomierz cyfrowy przyrząd kiedy potrzebna jest precyzja 0
Głębokościomierz cyfrowy przyrząd kiedy potrzebna jest precyzja

Z pewnością nie  jeden raz, zmuszony byłeś  do wykonania precyzyjnego ustawienia głębokości rowkowania na ferezarce,  nie zawsze było to zadanie łatwe i proste  do wykonania. Dlatego  mamy dla Ciebie idealne i praktyczne rozwiązanie, co do którego nie mamy obaw i doskonale wiemy że  bez problemu możesz precyzyjnie ustawić wymagany rozmiar. 

Przedstawiamy  "Głębokościomierz cyfrowy  do 80mm"

Precyzyjnie opracowany miernik Głębokościomierz cyfrowy do 80mm Maszyny do Drewna i Metalu (eril-maszyny.pl) wykonany z hartowanego tworzywa sztucznego z cyfrowym wskaźnikiem mierzonych lub ustawionych wartości znajdzie zastosowanie nie tylko przy ustawianiu głębokości frezowania na frezarce górnowrzecionowej. Idealnie sprawdzi się również podczas ustawiania wysunięcia frezu w celu utworzenia połączenia na jaskółczy ogon wraz z przyrządem do wytwarzania połączeń na jaskółczy ogon. Jednak jego zakres zastosowań jest znacznie szerszy, na przykład można go wykorzystać na piłach tarczowych, gdy konieczne jest wyregulowanie wysunięcia tarczy ze stołu podczas tworzenia rowka z tylnej strony szafy. Głębokościomierz może być także zastosowany na stole frezarskim, na którym zamocowana jest frezarka górnowrzecionowa. Pozwala na łatwe dostosowanie zarówno głębokości frezowanego rowka lub półrowka, jak również szerokości półrowka lub rowka znajdującego się w dalszej odległości od krawędzi frezowanego materiału.


Głębokościomierz cyfrowy wyposażony jest również w wyjmowany kołek mierniczy służący do łatwego pomiaru głębokości otworu lub rowka do 55 mm. W ten sposób można łatwo zmierzyć głębokość otworu w misie drzwi szafy.

Dużą zaletą są praktyczne nóżki, które dodatkowo zostały wyposażone w magnesy zapewniające lepsze przymocowanie do stalowych stołów maszyn.

Komentarze do wpisu (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

577 501 525

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl